Solvera Yazılım A.Ş, 2016 yılında Ankara’da kurulmuş ve kuruluşundan bu yana çok sayıda bileşen ve kullanıcıya sahip özellikle büyük ölçekli, karmaşık yazılım uygulamaları geliştirmiştir. Sürekli geliştirdiğimiz yazılım kalitesi ve yeni teknolojileri uygulama yeteneği ile yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmış ve önemli referanslarımız olmuştur.

Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, daha önce deneyimlemedikleri katma değerli, sürdürülebilir ve verimlilik odaklı yazılım hizmetleri sunmayı amaçlamaktayız. Bununla birlikte Solvera, müşterilerine kaliteli yazılım çözümleri sunarak kapasitesini artırmakta ve hem güncel teknolojileri uygulayarak hem de geleceğin teknolojisi için Ar-Ge ve yenilikçi yatırımlara büyük önem vererek tutkularını beslemektedir.

Misyonumuz
Müşterilerimize cesaret vermek için buradayız! Çok sayıda bileşen ve kullanıcıya sahip karmaşık yazılım uygulamaları geliştirirken, müşterilerimizi memnun edecek yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiyle yazılım ihtiyaçlarınızı geliştirmek istiyoruz. Her gün yeni fikirlerle dijitalleşen dünyada, farklılığımızı ortaya koymak için tüm ekip bir araya gelerek güçlerimizi sizin için birleştiriyoruz.
Vizyonumuz
Tamamladığımız projelerin kalitesiyle büyüyen, kaliteli yazılımlarla insanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran ve işimizi yaparken aldığımız haz ile beslenen, güncel teknolojilerin yanı sıra Ar-Ge ve inovasyona büyük önem vererek geleceğe bugünden yatırım yapan, bizimle olmaktan mutluluk duyan müşterilere sahip, çalışanı ve müşterileri ile dost ilişkiler kuran, ülkemizde ve uluslararası düzeyde saygın ve güvenilir bir firma olmak.

İnsan Kaynakları

Solvera’da Kariyer; Solvera Yazılım A.Ş. olarak, sahip olduğu değerler ve kurum kültürünün ışığında; yaş, dil, din, ırk, cinsiyet, medeni durum, engellilik farkı gözetmeksizin önce insan değeriyle hareket etmekteyiz. Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize öncülük etmektedir. Tüm çalışanlarımız için, kurum kültürümüzün benimsenmesine ve özümsenmesine önem veriyoruz. Çalışan adaylarımızın global düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime yatkın, gelişime ve öğrenmeye önem veren, analiz yapabilen ve inisiyatif karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor ve bunun için destekliyoruz.

İş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle hareket ederken ve çalışanlarımızın da bu değerleri benimsemesini önemsiyoruz. Her pozisyon için önce tanışma görüşmesi ve gerekli görülen durumlarda yetkinlik bazlı mülakatlar sonucunda adaylarımızı değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz. Açık pozisyonlarımız için aşağıdaki linkten ya da Linkedin sayfamız üzerinde takip edebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Sertifikalar

ISO 9001
ISO 27001

Ticari Bilgiler

UNVAN

Solvera Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş

VERGİ DAİRESİ VE NO

OSTİM VERGİ DAİRESİ – 7730717250